איך להפוך את הדייט הראשון להצלחה

היא קפצה לך באפליקציה, או שאולי את נתקלת בו, קשקשתם קצת, עברתם לטלפון והנה בשעה טובה הגיע הדייט הראשון. באופן טבעי, זהו הדייט המלחיץ מכולם. מבחינתכם הוא זה שיחרוץ את גורל המשך הדייטים ומערכת היחסים שלכם ולכן כל אחד שיוצא לדייט ראשון רוצה לעשות בו כמה שיותר רושם ושואף שהוא יהיה כמה שיותר מוצלח. אז הנה כמה טיפים על איך להפוך את הדייט הראשון להצלחה..

תהיו מקוריים – אבל לא יותר מדי

מי שיוצא להרבה דייטים ממצה בשלב מסוים את כל בתי הקפה ברדיוס 15 ק"מ ממנו ויותר. כשמגיעים למקום בלי חשק, זה עלול להקרין על הדייט כולו ולהעיב על האווירה. מכיוון שבדייטים המפתח הוא להציג את עצמכם בצורה הטובה ביותר, חבל שתתקעו בדייט לא מוצלח, בבית קפה שכבר הייתם בו עשרות פעמים. לכן זו ההזדמנות שלכם לגוון ולהפתיע, על-ידי בחירת לוקיישן אחר. במקום בית קפה מאוס, בחרו פעילות מהנה אחרת: משחק באולינג, ביקור בתערוכה, טיול בטבע. השינוי המרענן יקרין על מצב הרוח שלכם ויהפוך את הדייט כולו למוצלח יותר.


אל תדברו רק על עצמכם

לא משנה איזה לוקיישן בחרתם בסופו של דבר, חשוב שתזכרו שבדייט תמיד יש שניים ולא יצאתם אליו לבדכם. זה אומר שבמהלך הדייט אתם צריכים להתעניין בצד השני, להקשיב, לשאול שאלות שמביעות עניין ולא להיות עסוקים בלהלל ולפאר רק את עצמכם. אנשים שמרוכזים בעצמם נתפסים מיד כבעלי פוטנציאל נמוך לזוגיות ולכן, אם אתם שואלים את עצמכם איך להפוך את הדייט הראשון להצלחה, הדרך היא באמצעות הדדיות והתעניינות בזולת. יחד עם זאת, חשוב גם שתפתחו ותחשפו מעט מעצמכם, כדי שהצד השני לא יחוש שהוא מתוחקר וכי אתם מנסים לדלות עליו מידע מבלי לחשוף דבר על עצמכם.


התנהגו בנימוס

הסעיף הזה נראה אולי ברור מאליו, אבל הוא אחד החשובים בתהייה של איך להפוך את הדייט הראשון להצלחה. כמעט ולא צריך לציין את המובן מאליו – להיות מנומסים אל מי שאתם יוצאים אתו, אבל מעבר לכך, חשוב לציין שנימוס גם כלפי אחרים, מוסיף לכם המון נקודות בקרב הצד השני. מארחות, מלצרים, קופאיות, שומרים בכניסה למקומות בילוי – התייחסו לכולם בצורה נעימה ותוכיחו לדייט שלכם שאתם אוהבי אדם וסבלניים. מי שלא מתייחס בנימוס לנותני שירות, עלול בקלות להצטייר כאדם שיהיה לאחר מכן גס רוח גם בזוגיות עצמה

ba1.jpeg

צור קשר   
אינדקס לאבלס הוא האינדקס הגדול בארץ בתחום הדייטינג. כל הזכויות שמורות
loveless.co.il