מה לעשות ולא לעשות בדייט הראשון

כיום, בעידן האפליקציות, דייט ראשון הוא אינו דבר של מה בכך. רוב האנשים מדווחים כי קשה להם אפילו לצלוח את שיחת ההיכרות הראשונית ולכן שריון דייט ראשון נחשב להצלחה מסחררת. דווקא בגלל שיש לו כל כך הרבה חשיבות ומשום שהוא זה שיתווה את הדרך לדייטים הבאים ולזוגיות שאולי תצא מהם, אתם צריכים להשקיע בדייט הראשון ולהבין בדיוק מה לעשות ומה לא לעשות כדי שהוא יהיה מוצלח.

הפגינו מקוריות, אבל אל תהיו מקוריים מדי

גברים ונשים יוצאים לדייטים כל הזמן ולכן, יש בשלב מסוים תחושה של מיצוי ושעמום. לכן, כיום יותר מתמיד יש ניסיון למצוא לוקיישנים מקוריים ומגניבים לדייטים, שמחליפים את בתי הקפה והפאבים הבנאליים. הניסיון הזה הוא מבורך ובהחלט נעים יותר להכיר בסביבה שונה ומגוונת שגם תורמת ליצירת חוויות חדשות. אבל שימו לב – לא כדאי לכם להיות מקוריים יתר על המידה ולחפש בכוח את הרעיון היצירתי שיהפוך את הדייט לבלתי נשכח. אם מישהי מגיעה בעקבים, זה לא תמיד מתאים לפיקניק על חוף הים ואם מישהו מגיע לדייט על אופנוע, זה פחות מתאים לטיולים המצריכים רכב זוגי. אם חשוב לכם לשמור על אלמנט ההפתעה, כדאי לשמור על מקוריות אך לא להתפרע לגמרי עם היצירתיות – לזה יהיה לכם זמן בדייטים הבאים. ואם זה לא צריך להיות סוד, אפשר פשוט להתייעץ עם הדייט ולהחליט יחד לאן ללכת ומה לעשות.


אל תגררו לשיחה נפיצה

יש אנשים שנהנים מדיונים וויכוחים על פוליטיקה, דת, טבעונות, פמיניזם ועוד אבל עדיף לשמור את הדיונים הסוערים לשלבים מאוחרים יותר בקשר. גם אם יש לכם דעות מוצקות ונחרצות על נושא מסוים, לא תמיד קריטי להציף אותן בדייט הראשון, שמטרתו בעיקר להתחיל את ההיכרות באווירה נעימה ולא לוחמנית. אם מדובר בנושא שחשוב ללבכם, העלו אותו אך בחרו את מילותיכם בקפידה ושמרו על נימה דיפלומטית. אתם עדיין לא מכירים את האדם היושב מולכם ולכן לא מכירים את הדרך בה הוא חש כלפי נושא מסוים, עמדותיו והסיבות להתנהגותו. אם צד אחד מרגיש מותקף במהלך הדייט הראשון, סביר להניח שכבר לא יהיה דייט שני..


החליטו מראש מי משלם

יש נשים וגברים שדבקים בתפיסה לפיה הגבר צריך לשלם על דייטים ובמיוחד על הדייט הראשון ויש גברים ונשים בעלי ראיית עולם שוויונית יותר הטוענים שיש להתחלק בחשבון חצי חצי או לתת לאישה לשלם. זה לא באמת משנה כרגע מהי העמדה שלכם בנושא, יותר חשוב לקיים לגבי זה תקשורת מקדימה, כדי לא להגיע למצבים מביכים ברגע האמת. יש נשים שמתאכזבות כאשר הגבר לא מציע לשלם ויש נשים שנעלבות שמשלמים במקומן ולכן אם אתם לא בטוחים מה הדייט שלכם מעדיפה, עדיף פשוט לשאול.


1432.gif

צור קשר   
אינדקס לאבלס הוא האינדקס הגדול בארץ בתחום הדייטינג. כל הזכויות שמורות
loveless.co.il